Securitas security Amsterdam

Vores salgsteam

Nedenfor kan du se vores salgsteam. Du er altid velkommen til at kontakte os på +45 7027 0727, hvis du har spørgsmål eller har lyst til at vide mere om vores services.

Tonni Jensen
Salgsdirektør
Tlf.: +45 2338 5509
E-mail: tonni.jensen@securitas.dk

Charlotte Andersen
Sales & Customer Retention Coordinator
Tlf.: +45 2338 5550
E-mail: charlotte.andersen@securitas.dk

Fyn & Jylland

Stig Nielsen
Sikringskonsulent
Tlf.: +45 2338 5599
E-mail: stig.nielsen@securitas.dk

Ole Viborg
Key Account Manager
Tlf.: +45 2338 5629
E-mail: ole.viborg@securitas.dk

Ulrik Marcel
Key Account Manager
Tlf.: +45 2338 6194
E-mail: ulrik.marcel@securitas.dk

Tommy Funch
Sikringskonsulent
Tlf.: +45 2338 5546
E-mail: tommy.funch@securitas.dk

Sjælland

Kasper Trolle
Sikringskonsulent
Tlf.: +45 2338 5649
E-mail: kasper.trolle@securitas.dk

Kuno Hviid
Sikringskonsulent
Tlf.: +45 2338 5500
E-mail: kuno.hviid@securitas.dk

Kim Ellesø
Business Development Manager
Eksamineret Sikringsleder
Tlf.: +45 3168 1701
E-mail: kim.ellesoe@securitas.dk

Thomas Bo Rhymer
Key Account Manager
Tlf.: +45 2338 6040
E-mail: thomas.bo.rhymer@securitas.dk

Alarmpatrulje/kontrolcentral (kun for installatører)

Kim Licht Jensen
Konsulent
Tlf.: +45 2338 5613
E-mail: kim.licht.jensen@securitas.dk

Kontakt os for mere information
*
*

* Skal udfyldes